Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s porty

Mám problém s porty u notebooku a potřeboval bych radu jak tento problém vyřešit.
Posledně jsem chtěl přetáhnout z telefonu fotky do notebooku pomocí USB kabelu, jak to běžně dělávám, jenže
po připojení mi notebook ohlásil, že je na tom portu přepětí, že port není schopný napájet telefon. Já telefon nechci nabíjet.
Vždy když jsem telefon připojil tak mi vyskočila nabídka co chci se zařízením dělat. Jestli chci telefon pouze nabíjet, nebo přetahovat soubory. Teď žádná taková nevyskakuje.
Zkoušel jsem jiný USB kabel a to už to přepětí neukazovalo, ale teď to telefon pouze nabíjí a já bych právě potřeboval tu nabídku abych mohl vybrat přetahování souborů.
Napadlo mě jestli nebude taky problém v tom, že jsem si smazal zástupce toho telefonu který jsem měl na ploše notebooku, proto ho teď nepozná.
Nejspíš asi budu muset nastavit něco v nastavení, ale neví přesně co tak budu rád za každou radu.

fleg 14.03.2024 21:31
fleg
DÍKY MOC!!!! Trochu složité, ale funguje!!!!!! :)
Vildy3356 14.03.2024 23:29
Vildy3356
Zlozite pre laika na uvodne nastavenie, ale ovladanie je potom jednoduche,
fleg 15.03.2024 09:45
fleg
Hezky, sice jsem to ještě nikdy nepotřeboval, ale ukládám pro jistotu do záložek :-) Vidím, že máš i…
Lukas1982 15.03.2024 00:16
Lukas1982
Na tohle pouzivam na mobilu Total Commander s pluginem Sdileni Lan. Pripojim se z mobilu k pocitaci…
Jan Fiala 15.03.2024 11:13
Jan Fiala
Já přetahuji soubory přes Bluetooth z mobilu do pc nebo notebooku a z netbooku pc do mobilu. to zale…
eiskaffee45 15.03.2024 00:05
eiskaffee45
Za me ted uz pouzivam z prvu pod Linux ted i Windows pouzivam multiplatformni KDE Conect https://app… poslední
HPET 15.03.2024 15:45
HPET

Hezky, sice jsem to ještě nikdy nepotřeboval, ale ukládám pro jistotu do záložek :-) Vidím, že máš ikony uspořádané podobně jako já. Taky mám levou část, střed a pravou část.
Jen to mám rozdělené trochu jinak. Třeba prohlížeče Firefox a Opera mám vedle sebe, pod nimi zase MBAM a ADWCleaner, potom VLC player a Pot Player, dále AIDA64 a OCCT atd.
Prostě programy k jednomu nebo podobnému účelu mám vedle sebe, ne pod sebou. Koš klasika, taky vlevo nahoře.

Na tohle pouzivam na mobilu Total Commander s pluginem Sdileni Lan.
Pripojim se z mobilu k pocitaci a mam k dispozici standardní 2 okna - mobil a PC. Oznacim a kopiruju.
Dokonce to jde tak, ze si do jednoho okna dam NAS, do druheho PC a kopiruju z PC na NAS. Ale to už je zhůvěřilost tahat data při kopírování přes mobil