Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pinaccle- vytvareni videa

Dobrý den,
Potřebovala bych poradit...
Videa ze svého digitálního fotoaparátu bych ráda upravovala v Pinnacle Studio Ultimate 12, tato vydea mají parametry 640x480; 30 frames/s a velkou velikost cca 1min. má 120 MB a jsou v neznámém kodeku, pravděpodobně v žádném. Při vytváření videa v Pinnacle užívám kodeku DivX . Po nastavení požadovaných parametrů 640x480; 30 frames/s; a data rate na 3000kbps dochází k nežádoucímu zhoršení kvality videa. Navíc výsledný data rate nakonec neodpovídá nastavení a je pouhých 400 kbps. Pokud jsem to samé video komprimovala přes VirtualDub-1.8.6 tak k tak výraznému zhoršení kvality nedošlo.
Děkuji za pomoc. Kristyna.

Ak by sa niekto chcel vrtat do toho preco to nejde, bolo by dobre ked by si napisala aky to mas digitalny fotoaparat a to velmi presne. Najlepsie ked sem das link z nejakeho obchodu na webe, ktory napovie viac.
Preco to chces robit v Pinnacle ked ti to chodi vo VirtualDub ? Treba veci komplikovat ?