Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem monitor

mam LCD monitor samsung,kdyz zapnu PC tak naskoci a behem malo vterin zhasne.kdyz ho zapnu manualne tak nabehne a opet hasne.ma cenu ho nechat opravovat.

Ten samy projev zavady jsem mel nedavno u sveho LCD Hyundai, nasledna oprava s vypsanim zavady, vadny Power Board podsvetleni panelu, nastesti zaruka 3 roky, jinak oprava cca 2100,- Kc, takze pokud tve LCD jiz neni v zaruce, myslim nema smysl opravovat.:puff: