Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kterou z těchto starých GK vybrat do PC?

Dobrý den. Kamarád má starší, slabší PC s Amd ryzen 3 2200g, 16gb ram bez grafiky. Já mám doma dvě starý GK a jednu bych mu dal. Chtěl bych vás poprosit jestli by jste mi neřekli kterou z nich bude lepší vzít nebo nechat integrovanou z CPU? Na výběr je produkt a nebo sp je to přesně tahle REV. 2.0 verze a to bez přídavnýho napájecího PCI konektoru, takže jí napájí jen deska. Co myslíte vy? :-) mockrát děkuju předem

No, nevím, osobně bych použil raději ten Radeon. Kromě toho že je míň žravý, tak bude i mírně výkonnější a herně kompatibilnější, protože je o dost novější, byť se jedná o tehdejší herní lowend.

edit: je to vidět i na tom userbenchmarku, v GTA V je to 36 vs 50 FPS ve prospěch Radeonu. Navíc si nebude muset "špinit" systém drivery od nvidie. :-)