Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na MUX switch

Můj notebook má dvě grafické karty. Integrovanou a takzvaně dedikovanou, v mém případě nVidia RTX2060. Jak zjistím, jestli mám v notebooku přepínač MUX switch, který nějak zajišťuje vyšší výkon (více FPS) v hrách? Jedná se o Lenovo Legion 5. Díky

přečteš si recenze.
rtx2060 je už historický kousek, nějakými lepšími fps bych se ani neunavoval.

jen pro přesnost: označení "Lenovo Legion 5" je obecné a uplně k ničemu, výrobce ho používal (a bude do budoucna používat) pro řadu tzv. herních 15" notebůů. pro tvůj konkrétní model musíš přečíst celý typ ze štítku.