Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB wifi adapter

Dobrý den, Prosím jaký USB WIFI adapter koupit s vysokým výkonem přes 2 místnosti do TV LG ? Nebo lze zapojit USB WIFI adapter do prodlužovačky asi 5 m bez ztráty výkonu do další místnosti z PC do televize? Nebo lze wifi signál vést elektr. sítí ? Děkuji

Ahoj
Položím protiotázku
Co brání tomu tam natáhnout LAN kabel? Nejlepší a nejlevnější až do 100 metrů
Píšeš o pěti metrech USB což je docela hardcore, po elektrice je to sázka do loterie, buď a nebo, 50/50
A za další výkon má normu, víc to prostě nepůjde prostřelit
A ještě k tomu dvě místnosti......noo...nevím, nevím

Kabel

LAN kabel nejde uprostřed je chodba ,tak jsem myslel když by bylo potřeba tak jen natáhnout usb prodlužovák a na koci ten malý wifi adapter, ale asi to sníží signal.
Když se připojím USB wifi adapterem ,který je v PC asi 10 m daleko, píše mi to na TV " peer failed to perform TLS handshake" . A nejde se na TV připojit.
Nebo je nějaký adapter se silným výkonem.?

trochu by pomohl nacrtek: kde jsou zdi, dvere, router, telka, pc.

wifi adapter bez anteny ma zisk 0db, to fak neni normalni pouzivat pres 2 zdi. to je adapter do kanclu nebo pres sadrokarton, ale ne do bytu.

wifi adaptery si nehraji na "silny" vykon, plati pro ne stejna norma. logicky s vyjimkou prave usb pidi adapteru, kam se nevejde lepsi koncovy stupen a nemaji zadny zisk anteny.

lan kabel venkem baraku nic moc, vetsinou neni na vnejsi podminky delany, musel by vest pod previsem strechy. to uz je jednodussi powerline.

Ty sa chceš v TV pripojiť na USB wifi adapter, ktorý máš pichnutý v PC ???
No to asi nepôjde... USB Wifi adaptér je klient, nie AP... ale možno máš niečo čomu ja nerozumiem.

Možno potrebuješ pre šírenie wifi signálu normálny access point - prístupový bod - AP ..