Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dell precision T3500 - rozblikaji se diody 2,3,4

Dobry den,
Nema nekdo zkusenosti s pc Dell precision T3500. Na prednim panelu se me pozapnuti rozblikaji diony 2,3,4 zatpinaci tlacitko sviti oranzove. Vetraky se rozbehnou naplno, obraz do monitoru nejde. Vse je zapojene, vystup z GK, napajeci kabely. Na monitoru hlaska nez se monitor vypne input signal, not found.
Dekuji za pripadne rady.
S pozdravem
Pavel

Změna předmětu, původně: Dell precision T3500 (host)

Zavada muze byt (ale nemusi) v graficke karte.
https://www.incomputer.cz/dell-precision-t3500-workstation

Intel Xeon W3530 2.80 GHz, 256 GB SSD, 6 GB, nVIDIA Quadro NVS 295, Windows 7 Professional

Pokud bys mel moznost starou GK vyndat a ozkouset PC s jinou GK, tak by to byla parada.
V podstate bys doma suploval praci PC servisu, takze by sis mohl nauctovat 500kc nebo 600kc a nechat
si to od zakaznika proplatit. Ale asi jinou GK doma nemas, vid ?