Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovení dat

Zdravím .Dovezl jsem si nově sestavený pc a z předchozího počítače jsem použil svoje dva disky (SSD a HDD) .Data mi v servisu zálohovaly a tudíž je mám ale nějak mi zapomněli říct jak přenesu ty staré data do nové sestavy :D

Bohužel jsem si data nenahrál na flash disk :/ ví prosím někdo nějaký způsob jak data ,programy aplikace obnovit ?

děkuji

nainstalovane aplikace ze stareho disku na novy system vetsinou nepreneses, jejich zaloha byla zbytecna.

zalohovane data nehledej ve svem profilu, ale nekde na disku. jestli ovsem pouzili nesmyslne "windows zalohovani", tak doufej bill, ze se k nim jeste dostanes.