Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nesoulad částečné ip masky

Dyž zadám ipset add list "1.2.89/31", uloží se 1.2.0.88 ("1.2.5/24" ... 1.2.0.0)
Ale v iptables to funguje logicky : 1.2.89.0/31 ("1.2.5/24" ... 1.2.5.0/24)
Čekal bych "plnění zleva doprava" ... Pěkná synaktická zkratka

V tcp tump to neprojde vůbec, syntax error.
Proč je to takto schizofrenní?

V tcp tump to neprojde vůbec, syntax error.

Nejaky divny tvar, jak jsi ten prikaz presne zadaval. Ten cidr mas schvalne s predponou 31 pro point-point u spojeni tech IPS v podsiti v definici RFC 3021 (coz jsem videl snad jen u pfSense) nebo ceho chces vlastne docilit ? Nastaveni table pro Firewall ?