Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobilní data mimo EU

Ahoj,
koupila jsem si last minute na Šrí Lanku a dívala jsem se na cenu mobilních dat a je šílená! V tomto zlatá Evropská unie.
Uvažovala jsem o koupi místní SIM karty, popř. jsem se chtěla zeptat, zda se doma někomu neválí.
Děkuji
Pavla

Mas telefon s podporou eSIM? Pokud ano, pak si muzes nainstalovat aplikaci Yesim, koupit si data pro danou zemi a vyuzivat levna data v dane zemi. Na podzim jsem ji takto vyuzil v Egypte a spokojenost. Navic maji ted akci a po registraci pres odkaz nize, popr. po zadani kodu VPDR776 ziskas kredit 10€. Kredit plati rok.

Odkaz na registraci:
https://yesim.app/

Martin