Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nákup Windows - velmi nízká cena

Dobrý den,
zajímám se o Win 11 Pro a našel jsem nabídky i za velmi nízké ceny a to např. 1200 Kč. Jedná se o novou licenci a ne druhotnou - ty tam mají ještě levnější. Obchod vypadá legálně. V kontaktech telefon, adresa, IČO,... Po zaplacení údajně dostanu klíč, odkaz na ISO, návod a fakturu.

Myslíte si, že nákup takového software je bezpečný?

Řešení:

1200,- odpovídá ceně druhotných licencí. jestli to ten web vydává za originál, tak leda poctivý čínský.

11euro bude to samé co z aukra za stovku: do firmy bych to nekoupil.

Bezpečný? Co to je za blbou otázku?
Nemyslel jsi spíš jestli ty licence jsou legální?
Jestli chceš zodpovědět na tuto otázku tak kontaktuj toho prodejce a popros ho o sdělení distribučního kanálu s podrobnostma jednotlivých prodejů a ověř si je.
Nebo tu po nás chceš jen tip? Tak můj tip, podle mě ta licence legální nebude.