Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem flash player

dobrý den,
najednou se mi přestala přehrávat videa.dnes jsem nekoho pustila na pět minut sednout za muj pc, je možné, že mi odinstaloval flash player, jde to zjistit nebo čím to najednou je?

nikoho bych nepustil ke svému pc s přihlášením jako administrátor. zřídit mu nový omezený účet je na pár kliknutí.

podívej se do nastavení ie: ovládací panely - možnosti ie - záložka programy - dole spravovat doplňky, jestli je tam povolený flash:
dop lnky_validation.gif
jinak ho doinstaluj ze stránek adobe.

možnosti tu samostatne nejsou jen usnadneni,telefonu a modemu,složky, napájení, internetu, dik, snazim se to nejak udelat.. je pravda,ze bych tu nemela nikoho poustet,jedná se o pracovni pocitac,nemám tu nic sokkromeho,ale ohlidam si to.