Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bez cookie přesměrovává na bcr.iva.seznam.cz

Asi před měsícem divně fungují stránky seznam.cz, mapy.cz, a novinky.cz.Přesměrujou na podivnou doménu bcr.iva.seznam.cz následované nějakými náhodnými klikyháky.Stává se to když cookie __cw_snc není nastaven (po smazání cookies)?
Je to někde dokumntoované,co to tělá a k čemu?A proč to dělá, když dřív to nedělalo a nebylo to potřeba?

nebo jim se jim nehackl do sítě ruský influencr

One Man Show dela na vice poradnach, zde jako "Ħαℓ₸℮ℵ ␏⫢ ⦚" forum.root.cz nereagovat, nevsimat si.
Failed password for Invalid user , synek si dal pres hlavu puncochu od matky, a ted se chce pres ping jako spravny kinder hadr ukrast GTA 6.
Asi pod svou IP zkousel "pokusy" na nekom, kdo mu ted dela pritr, asi jiste nejaky "ruský influencr". Chytl se na vlastni med, tedy "honeypot".
Uz bych si na jeho miste pomalu rozloucil s prateli na Facebooku a zakladal novej gmail.