Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 4x bíle poblikává tlačítko na zapnutí PC

Dobrý den. Opět se na vás obracím s problémem a prosbou o radu. Mám desku Gigabyte ab350m-dash a po zapnutí PC tlačítko na zapnutí vždycky 4x blikne bíle a pak zhasne asi na 3 sekundy a pořád dokola. Na funkci to nemá vliv, PC běží jak má akorát to bije do očí. Myslel jsem že je to problém s pamětima ale i se starýma co jsem zkoušel to dělá furt. V manuálu od desky jsem nic nenašel. Třeba už se s tím někdo z vás setkal :-) děkuju za váš čas

Mně to přijde, jak kdyby šel BIOS do defaultu. Drží nastavené hodnoty i po vypnutí PC z elektřiny? Baterie CR 2032 má 3,3V?
Někdy v tom může být problém, když má už pod 3V, ale je to jen tip. Něco změn v BIOSu/UEFI a vypni PC z elektřiny na celou noc a ráno uvidíš, jestli to udrželo správné nastavení.

Na funkci to nemá vliv, PC běží jak má akorát to bije do očí.

to je jednoduché, odpoj power LED
tvoja doska dáva cez power led 2 stavy zapnutá alebo vypnutá. Takže buď to strkáš inde, alebo jej "preskakuje". Chybové stavy sa štandardne posielajú cez speaker. Menej dôležité zobrazí pri POSTe. Inak mám tiež Gigabajtku a powerled mám červenú :-D

Nebo power tlačítko přelepit černou izolačkou a nemusí ani otevírat skříň :-D Ale nebylo by od věci, když se rozhodne pro to odpojení a zrovna vyčistit vnitřek skříně od prachu.
Jinak taky mám desku Gigabyte, ale power mám klasicky zeleně a činnost disků červeně. Někdy mě to v noci štvalo, tak jsem to přelepil a mám klid.