Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levé a pravě tlačitko myši nereaguje

Dobrý den, potřeboval bych poradit, poslední době mi přestane reagovat windows na kliknutí tlačitka (levé i pravé) ale kurzor a scrollovaní funguje, problém vyřeším když dam CTRL + ALT + DEL. Mám externí myš ale i touchpad nefunguje. Zkoušel jsem provést scan pomoci anti malware i scan přeš přikazový řadek a nic nenašel.

Co říká "správce zařízení" nějaký vykřičník nebo otazník případně
Přestalo to z ničeho nic? nebo to pozoruješ dýl? ono poslední doba je pro každého jiná
Co tomu mohlo předcházet?
Instalačka je jak stará? tvá nebo někoho zdatnějšího?
Jak starý je ten notes?
Nejlépe značka pro případné ovladače, dá se dohledat když se ví co

Zkus se rozepsat