Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Black screen na PC

Zdravím,

dnes se mi na PC objevil problém, se kterým jsem se ještě dříve nesetkal.
Při hraní (Helldivers 2) mi po asi 5 - 10 minutách vyskočí black screen, zazní zvuk odpojení a připojení, vše se vypne a naskočí mi plocha.
Tento problém se děje opakovaně dokola a nejsem si úplně jist co to zaviňuje.
Ještě jsem zkusil reinstalovat driver na grafickou kartu, protože se mi zdálo, že se netočí větráky a tak dochází k přehřívání.
Při sledování GPU jsem si všiml, že teplota vyběhne nad +80 stupňů, naskočí black screen, vypne se hra, obraz se znovu zapne a teplota je zázračně na +30 stupních.
Ještě na začátku týdne PC nic takového nedělalo a vše běželo hladce i po několika hodinách hraní...

Za každou radu budu velice vděčný, předem děkuji všem.

Processor = AMD Ryzen 9 3900XT 12-Core Processor
Video Card = AMD Radeon RX 5700 XT
Operating System = Windows 10
RAM 32 GB

Při sledování GPU jsem si všiml, že teplota vyběhne nad +80 stupňů, naskočí black screen, vypne se hra, obraz se znovu zapne a teplota je zázračně na +30 stupních

a comu sa cudujes ked ti hra uz nebezi?