Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problem s instalaciou na m.2

zdravim, do starsieho nb som si namontoval NVMe 1 TB, vo windowsoch normalne funguje, vybral som ostatne disky a chcel som naistalovat win10 z usb,
instalacne subory sa nakopirovali, ale po restarte sa instalacia spusti od zaciatku, a tak dokola, v biose disk nie je vidiet.
ďakujem za radu

ale po restarte sa instalacia spusti od zaciatku, a tak dokola

kdyz jsem tuto chybu mel ja, odstranil jsem ji takto :
behem instalace OS dochazi k restartum. Po prvnim restatru jsem usb flashku vytahnul, aby NB nemel sanci z ni bootovat. Takze bootoval jiz z nakopirovanych souboru na SSD. Po vytahnuti jsem pockal 20-40 sekund a flashku jsem opet zasunul aby z ni mohl cist dalsi soubory, pokud by bylo potreba.
Tento muj postup me pomohl, tobe ale pomoci nemusi. Zkus to, uvidis.