Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kam se podeli legendy poradny

Tím myslím třeba machra na sestavy, který tu neměl konkurenci a každý si ho určitě pamatuje...

M-pol.....

A nebo protivný Karel a jeho zahořklé hlášky..

Žijou vůbec?

Fakt netuším. M-pol bol fakt legenda... ale niečo podobné som sa pýtal na inom fóre (o iných ľuďoch a odpoveď čo som dostal ma zasekla "jedného zabil Covid, druhého Putin") tak len dúfam že stejná vec sa nestala s nimi.

ačkoliv karel skončil tam kde skončil, měl velmi veselé hlášky, které vždy projasnily den. bylo to sluníčko poradny.
pokud ti dnes chybí dezoláti, najdeš je na twitteru nebo v spd.
někteří se zase raději věnují svému důchodu než nekonečným 4 stupidním dětským dotazům na jednu sestavu.

a samozřejmě když ti tu někdo chybí, můžeš ho nahradit.
staneš se třeba moderátorem nebo adminem - a můžeš mazat druhé, třeba mě. pak konečně i ty budeš mít krásný den.

Ludia prichadzaju a odchadzaju.
Ale uz par rokov hrozi, ze odide cela poradna.
Na tohtorocnom valnom zhromazdeni sa budem pytat ako dalej, pretoze nevidim ziaden potencial poradnu dalej rozvijat alebo len udrziavat.
Tak si to este tento rok uzivajte, mozno bude posledny.

Já potenciál vidím. Počítače budou furt, lidé, kteří potřebují poradit taky. Čím dál víc.

Ale o Poradnu se musí někdo starat, udržovat, rozvíjet, hledat nové možnosti, ... Bohužel více než polovině majitelů Poradna s.r.o. je to jedno, jen se vezou... Je blbý to psát takhle veřejně, ale je to tak.

To by ale byla obrovská škoda, protože tato poradna je jedna z posledních stálic na CZ internetu, kde člověk dostane adekvátní radu v celkem širokém spektru působnosti a je s rozumem moderovaná. Nenapadá mě jiné fórum, které by mělo takový záběr a takový kvalitní základ. Soc. sítě zažívají spíše hromadný inteligenční úpadek a soudný člověk tam nemůže chtít žádnou rozumnou radu. Ten problém je konkrétně v čem?