Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP Notebook Diagnostika

Ahoj, mám notebook, většinou když na něm něco dělám, tak na mě vyskočí okno HP Hardware diagnostiky. Bud po chvíli zmizí nebo se samo zavře. Neví někdo co s tím či jak to vyřešit? Občas je to celkem otravné. Děkuji

bývá normální, že si majitel přečte titulek + celý text vyskakovacího okna. nebo dokonce stihne udělat screen.
taky si v nějaké té diagnostice vyhledá konkrétní typ toho ntb. nebo ho otočí a přečte si ho vespodu.

pokud uživatel s notebůů nic nedělal, neměnil ramky nebo wifikartu, nepadal mu na zem, bude nejlepším řešením, když tu zbytečnou hp diagnostiku odinstaluje.
windows taky nabízí možnost vypnout různá oznámení, na jejichž čtení člověk není zvědavý, vřele doporučuji.

kdyby tam náhodou bylo něco důležitého:
- mechanické disky se dávno v ntb nepoužívají. jen když máš starý krám, pusť si crystaldiskinfo.
- přehřívání ukáže třeba hwmonitor. ale píšeš že něco děláš, ne že paříš tupé hry.
- i správce zařízení se dá vyvolat:

set devmgr_show_nonpresent_devices=1
start devmgmt.msc

v menu "zobrazit" zatrhnout "skryté".