Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Whatsapp snížení hlasitosti nereaguje

Jak docílím snížení hlasitosti v aplikaci whatsappu? Je instalovaná na androidu (12(SP1A)). Tlačítka hlasitosti nic nemění , ani nastavení posuvníků v Nastavení- Zvuk a stále to z repráku slyší celá čekárna.
🧐Nebo to někomu jde snížit?
🧐Nebo jde o (známou)chybu programu?
A opravdu nemám iphone, kde pro změnu prý je zase opačný problém (Low volume , can't hear).

Ale mě nějde o čekárnu! Hlavní problém je, že hlasitost sluchátka je tak nízká, že se mi to špatně poslouchá ,asi jsem nahluchlej a taky musím držet pádlo u ucha, takže přepínám na reproduktor. Jenže ten mluví na maximální hlasitost, kdy to nejen je slyšet na 18 honů a taky je to zkreslený jak prase na zmuchlaný čtvrtce. Jiným aplikacím a telefonním hovorům na reproduktor jde plynule měnit hlasitost