Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Inštalacia programu Macbooster

Ahoj mohol by mi niekto poradiť ako by som mohol spustiť inštalaciu programu Macbooster 8?

Potreboval by som naištalovať do môjho pc Macbooster 8, len keď si ho stiahnem tak je vo forme dmg alebo pkg nieje to klasický exe súbor.
Skúšal som už všetky možné návody čo som našiel na nete a nemôžem spustiť inštalaciu.:-(
Na rozbalenie som skúšal ultraiso, winzip, 7z, winrar

Změna kategorie, původně: Programování
Programovat asi nic nebudeš. (host)

Změna předmětu, původně: Inštalacia programu (host)

Jo, ani mne nefunguje tankovanie benzínu do elektrickej Tesly. Ale ja teraz povinne žiadam aby si mi poradil ako natankovať benzín.

Proste je to softvér pre MacOS a nie Windows. Takže inštalovať to do Windows je stejný debilizmus ako pokúšať sa tankovať benzín do elektrického auta.