Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám majitele kabelového modemu TC7200 (Vodafone)

Hledám majitele kabelového modemu TC7200 (Vodafone), zda by byl ochotný, po přihlášení do modemu, vyexportovat binární soubor nastavení. (Nic soukromého v tom nemáte, nejspíš je, jak jste ho dostali).

Vysvětlení: Modem mám po úplném resetu v továrním nastavení, což znamená, že je jako nepopsaný list - není tam co nastavovat. Musí se tam všechno znovu "napsat", pokud víte co...

https://www.vodafone.cz/pece/reseni-technickych-problemu/nemuzu-datovat/hard-reset-modem/

Provedením resetu se všechny úpravy v nastavení modemu vymažou a nastaví se do výchozích hodnot z výroby. Nejčastěji to pro vás bude znamenat to, že jméno a heslo k Wi-Fi síti nebo heslo do administrace budou odpovídat údajům, které najdete na štítku na modemu.

Modem se obnoví do výchozího nastavení z výroby.

Dojde tím k nastavení výchozího jména Wi-Fi sítě, výchozích hesel atp. Tyto údaje najdete na štítku modemu.

Skús ho PRIPOJIŤ ku káblu od VODEFONE! A pokiaľ si to predtým neurobil, musíš najskôr aktivovať pripojenie (Vodafone je myslím exUPC) cez webovú stránku (mám iný modem s telkou a internetom a tiež ako prvé som na stránke aktivoval pridanie modemu do ich siete [len som nastavil nejaký kód od nich] a on sám sa nastavil - ale to som robil cca pred 3-ma rokmi, možno sa niečo zmenilo). Pokiaľ ho máš od nich - potom sa sám sa identifikuje v ich sieti. A potom cez administráciu nastavíš ostatné veci (LAN, WiFi).