Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání NT při hře

Zdravím Vás,

Předem upozorňuji ,že nejsem žádný profík PC . Dostala jsem doručení na tenhle PC a koupila jsem ji v prosinci dceři na hry a vypíná se při hře . Jinak vůbec . Je to tenhle PC ASUS ROG Strix G17 G713RM-KH011W Eclipse Gray . Nevíte prosím čím by to mohlo být ? A jak to vyřešit ?

Hm, takže název hry se asi nedozvím. Je ta hra určená pro tvůj operační systém (zřejmě Windows 11)? Splňuje notebook hardwarové nároky té tajné hry?

Zamrzne hned na začátku nebo po nějaké době? Třeba se něco přehřívá. Nebo zkus aktualizovat ovladače grafické karty.

Při hře se prostě vypne notebook. Pri jakékoliv hře to dělá.

Třeba u hry medieval dynasty se nikdy nevypl.

Měla by sis ujasnit fakta.

I když není notebook na peřině, může mít ucpaný chladič - zkontrolovat teploty. Nic se taky nezkazí kontrolou SMART údajů SSD. Taky bych se podíval do Prohlížeče událostí. Ale to nejsou činnosti běžné pro laika....