Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SharePoint - Jak použít vlastní css pro úpravu vzhledu?

Dobrý den,

SharePoint má dost omezenou úpravu vzhledu. Avšak, šlo by to vyřešit použitím vlastní css.

Našel jsem postup, jak by to mělo jít zprovoznit, ale zasekl jsem se hned na začátku, protože mně to nedovolí.

Prosím o upřesnění, jak to udělat. Popravdě se do toho bojím šahat, abych to ještě nerozbil.

Děkuji

Omlouvám se za opožděnou odpověď. Ano děkuji, už CSS soubory lze nahrát, ale zkoušel jsem použít různé soubory a nemá to vliv.

Ten postup (na který jsem v otázce zapomněl dát odkaz - link) používá totiž hromadu příkazů, které tam rozhodně nechci psát.

Zkoušel jsem hledat jiné návody, ale nic jednoduchého jsem nenašel.

Neznáte, prosím, nějaký jednoduchý způsob?

Děkuji