Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde uložit příloha z mailu do sdílené složky

Nejde mi uložit příloha v mailu v mailovém programu K9MAIL na androidu do vzdálené sdílené složky Sdílení souborů v síti microsoft. Právo zápisu do patřičných míst mám,.Zkoušeny dokonce 2 cílové servery. Z správce souborů nebo z jiných aplikacích tam jde tvořit soubory nebo kopírovat.
Vždy se vytvoří soubor o velikosti 0 bajtů, se správným jménem. CO s tím, proč to nejde

Co keby si popisal aj to ako a cez co ukladas tie subory, pripadne ako spravny frikulin sa mrkol aj do event logu oho zdielania, ci pozrel cez wireshark, ci vobec pride poziadavka z tvojho mobilu na komunikaciu a pod.
Vestit sa tu nikomu moc nechce.