Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapínání WIFI automaticky

Mám Redmi Note 8 Pro. Chci nastavit autimatické přepínání z dat na Wifi, když příjdu domu a dostanu se do dosahu známé sítě. V nastavení, ve WIFI Asistentu mi ale položka "Zapínat Wi-Fi automaticky" chybí, přesto, že všude na internetu je právě aktivace "Zapínat Wi-Fi automaticky" doporučována. Dá se to aktivovat nějak jinak?

Mna zas fascinuje, ze vypnutie wifi v praci, kvoli blokovaniu, nevidis ako problem. Ale opatovne zapnutie wifi uz neskutocny problem je, a je potrebne riesit strasne neskutocne dolezite automaticke zapinanie :-)

Uz tu bolo popisane, ako sa v praci na siet nepripajat. Tym padom nic vypinat netreba a problem neexistuje.
Dalsia moznost je, ze telefon si bude cez GPS sledovat, ci clovek dosiel domov a nasledne wifi zapne. Ale na to musi byt nadstavba vyrobcu/podpora/whatever. Ked to clovek nema, musi sa zariadit inak.