Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zobrazení FPS z výstupu grafické karty

Ahoj, mám dotaz, chci si zobrazit fps při hraní her. Zkusil jsem nvidia experiance, steam i zobrazení FPS přímo v CSku. Fps se zobrazí ale zastaví se na 165hz, což je obnovovací frekvence mého monitoru. Jenže já bych chtěl zobrazit výstup grafické karty. Nejspíše je jen někde něco přeplé ale nevím kde mám hledat. Řeším to hlavně ze zvědavosti, proč to tak je.

Specifikace u sebe teď přesné nemám
RTX 3080
Ryzen 9 5600x
Monitor MSI
Win 11

Dekuji

Jo, to bude nejspíše ono. Až budu doma, tak na to mrknu. Díky, to je nejspíše to naťuknutí co jsem potřeboval. Dříve to šlo, takže vím, že je jen něco jinak nastavené. V-sync bude nejspíše ta správná cesta. Děkuji