Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Starý notebook na staré hry.

Zdravím, občas si zahraju nějaké staré vykopávky, (nové hry mě nebaví) většinou hry 2009-2014

Aktuálně mám notebook se slabou intergrovanou grafickou kartou GT555M, mam moznost mít o něco lepší kousek (650M) uvidím nějaký rozdil ve hrách? Nebo to pojede stejně?
o nový notebook zájem nemám, jelikož by jsem to nevyuzil...
16GB RAM
Core i7-3940XM
SSD Samsung 970 EVO 1TB

Geforce 555M 2GB, Upgrade na GT 650M? s čím se dá tato grafika porovnat? NApř GT 940M? Na benchmarky jsem koukal, ale spíše by mě zajmalo jak ve hrách to pojede. Díky.

jde o stejný notebook, jen je nahrazena lepší grafická karta, cena by by 800 kč, (bez sdd, to mám, a bez ramek, taky mám.)

notebooky nebyly nikdy určené na hry a ten shit z doby lovců mamutů už vůbec ne. 3.generace intel není ani vtip.
jestli chceš hrát tupé hry, zapomeň na tu mrtvolu o které tu básníš a pořiď si něco příčetného, co bude mít normální grafiku.
ty tvé shity (GT555M, 650M) si oba strč tupým koncem napřed do ... někam, jsou přibližně stejné.

podle tvých dost naivních představ tě tipuju na 10-12 let.
samozřejmě pokud tě baví muzeum, je to ok, ale měl jsi to napsat hned v první větě.
takováto výměna grafik - i kdyby byla možná - je nemocný nápad (původně jsem psal kretenismus, ale slabší generace se to dotkne).