Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Integrovaná grafika v PC. Jede i nejede.

Dobrej den. Mám zvláštní problém s PC.
Počítač FujitsuSiemens Esprimo P720 E85+.
V něm dva disky. Jeden s Windows10 64bit., druhej s Ubuntu Mate 64bit.
V PC byla grafika Fire Pro V5800 kterou jsem vyndal. Chci jet na integrovanou.
Bios nastaven na integrovanou.

A tady přichází ten problém.
Když nabootuju do Windows tak mi monitor najede, spustí se přihlašování do Windows a poté monitor vždy přejde do režimu spánku. Počítač jede ale monitor je bez signálu.
Když ale nabootuju do Linuxu, tak vše běží normálně tak jak má.
Dal jsem bios do defaultu a stejně nic nepomohlo. Windows bez monitoru a Linux v pohodě.
Poradíte mi co se to tu děje?
Děkuji.

Nemám DP kabel. Musel jsem si ho jít půjčit. Když jsem monitor připojil přes DP tak vše normálně najelo. Linux samozřejmě ale najel i Windows. Děkuji za radu. Ale pořád mi to hlava nebere. Můžeš mi prosím tě vysvětlit proč? Co se tady děje? Grafika tam je Intel HD Graphics 2500. Prachobyčejnej základ kterej mi nikdy nedělal problémy. Takže jestli mi to vysvětlíš budu moc rád.