Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nechce mi přehrát filmy

ahoj..
mám problém s jednotkou dvd-rw ,nechce mi přehrávat filomy . když dám otevřít napíše mi to jestli chci přeformátovat dvd disk . nemohu se dostat na to co je na dvd .
zkoušela jsem vypnout, restartovat jiné dvd disky a pořád nic co mám dělat?

začnu od uplného začatku...
když jsem si vypalovala cd s hudbou tak mi to v puli vypalovaní napsalo že vypalovaní selhalo , potom když jsem chtěla vyndat cd nešlo to vysunout tak jsem restartovala počítat .. o pár hodin později jsem si chtěla pustit film ale jednotka dvd mi to vůbec nechtěla načít tak jsem pc uplně vypnula a zase zapnulo tentokrát se načetli data ale když jsem si chtěla vybrat film z dvd s více filmy nešlo to dalo mi to odkaz na fotmatovaní řekla jsem si poškozený asi zkusím další a nic opět samí problém tak originálku ta ztaky nešla cd s obrázky mi to však otevřelo ale dvd to vůbec nechce jak tedy dál ?????