Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zkopírovat video soubory do mobilu

dobrý den, nejsem IT jsem pouhý uživatel, tak pokud bude nějaká pomoct, tak prosím nějak uživatelsky vysvětlit. Nejdou mě do nového telefonu, zkopírovat pravděpodobně jen home videa konkrétně soubor avi. Tel mám jen propojený přes PC kabelem (zkoušel jsem jak kopírování fografii tak přenos souborů). Zatím jsem přišel pouze na to, že se jedná pravděpodobně pouze o videa, která jsem kdysi sám vytvářel (převod z videa do PC a pak tuším, že to byl mpeg do avi, ale to už si nepamatuji.
Jinak pokud kopíruji jiné avi video přesně do stejného adresáře tak to jde. Pro mě amatéra opravdu nepochopitelná věc. Ještě jsem zkoušel přes program Xilisoft Video Converter Ultimate převést do formátu mkv a stejný problém.

NEJHORŠÍ JE ŽE PC VYDÁ JEN KRÁTKÝ ZVUK A NIC NENAPÍŠE ŽÁDNOU CHYBOVOU HLÁŠKU JEN SE ZAVŘE OKNO S KOPÍROVÁNÍM (WINDOWS 11) MOBIL ANDROID 14, MAGIC OS 8.0

předem děkuji za pomoc a zdravím PC rozvoji už nepolíbený uživatel

velikostí to neni zkoušel jsem jiné avi video z filmem který má i přes 6gb a jde to, ty moje vytvořená mají kolem 2,5gb, kopíruji přímo to tel. SD kartu telefon nemá, ale u jedneho vide, která mám rozdělená na více avi souborů (mají menší velikosti to zkopírovat jde (bohužel už si nepamatuji zda jsem je do puntíku vytvářel stejně), ale je možné že to nějak s velikostí souvisí pokud se při vytváření video souboru musí pro zařízení telefonu nastavovat ještě nějaká speciální funkce (tam jsou ty avi všechny do 1GB a co jsem se díval na podrobnosti soubory je stejné rozlišení i rychlost vide a atd., tak si myslím, že jsem to dělal stejně)
teď jsem zkoušel ještě jiná videa co mám filmy (kolem 5gb) a některé jdou a některé nejdou... tak že se musí něco nastavovat ve video souboru?

Nějak postrádám dotaz. Jde ti o to dostat videa do mobilu, nebo o to zjistit, co je za problém s přenosem přes kabel? Pokud a) a máš wifi, můžeš zkusit si založit na uložto účet s cloudem. Tam upneš ta videa. Pak si do mobilu nandáš apk uložto, přihlásíš se pod stejným jménem a heslem a pak z cloudu videa stáhneš do mobilu. Je to pohodlné. 8-)

také zkusím, ale jde mě o to kde a proč je problém...dle logiky si myslím, že to nepůjde ani přes net a pokud ano tak už nechápu vůbec nic...ale jak jsem psal k odpovědi viz vyše, přišel jsem na to že bude problém co se kabelu a kopírování týče ve vidoe souboru....nejdou kopírovat ani mé ani stažené z internetu a některé ano, netuším proč, ale je to tak

no funguje příjde mě, že přes kabel by to mělo být nejrychlejší a nejjednošší, já si do tel. kopíruji vsechny svoje fotky a videa, tak jse mzvědavý jak spolehlivé bude kopírování přes wifi...jak je vidět je to jedno když se člověk nemůže spolehnout ani na kabel...(a kabely a porty jsou zkoušel jako první věc) no zkusím to tedy přes wifi at zijí vymoženosti dnešního světa x hodin pryč a to jsem si chtěl jen něco zkopírovat do telefonu nc víc nic mín :-)

PC VYDÁ JEN KRÁTKÝ ZVUK A NIC NENAPÍŠE ŽÁDNOU CHYBOVOU HLÁŠKU JEN SE ZAVŘE OKNO S KOPÍROVÁNÍM

vyzera to, ze kvoli niecomu to pri prenose dat natvrdo odpoji/pripoji mobil k usb.
skus iny usb kabel alebo iny usb port.