Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nelze bootovat

Ahoj dnes sem poprvé spustil sestavený pc

https://www.czc.cz/b8o3fh4e8ijvobng0qe8ddfab5/seznam

vše naběhlo, ale když sem chtěl naistalovat z usb win10 nejde mi změnit v biosu v sekci boot aby se po spuštění načetlo první to usb. Po spuštění probliknou všechny diody na mb (každá jinou barvou) ale zůstane svítit jen dioda boot. Aktualizaci boisu sem provedl, ale i tak to nejde změnit. Poraďte prosím co s tím.

Řešení:

Zkus při startu počítače mít stisknutou klávesu F8.
Pak je taky otázka, kam jsi tu flešku zapojil. Přímo zezadu do desky nebo do předního USB?

Děkuji zapojení ze zadu přímo do mb a klávesa f8 pomohli. S tím M2 ssd nešlo pracovat asi že je úplně nový, ale windows se na něj instaluje. Už je vše v pořádku, děkuji za radu zas sem o něco chytřejší a kdyžtak můžu poradit dalším co budou mít stejný problém děkuji.