Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem univerzální kód k odemčení telefonu Xiaomi

Dobrý den vespolek.
Ptal se mě jeden známý, že prý snad existuje jakýsi kód na odemčení telefonů XIAOMI. Přesněji řečeno způsob, jak se do tohoto telefonu dostat bez znalosti toto původního.
On chce tomuto zabránit, jedná se o jakési rodinné potíže.
Já znám jen hardwarový reset, ale tím se vymažou všechna data.
Jediné co mě napadá, že by snad mohl být nějaký softwarový nástroj, který ba obnovoval zapomenuté heslo a nebo nějakým způsobem tohoto procesu zapojit účet google pod kterým je telefon připojený.

Chápu že je to mírně zmatečné, ale nic víc nevím.

Neví někdo znalý jak to je?
Dostane se někdo do zamčeného telefonu, nebo ne? I kdyby to byl třeba servisní technik?

Děkuji

Tie kódy sú PIN a PUK. Ak PINy nefungujú, alebo 3x nesprávne zadaný - musí sa odblokovať práve PUKom. A pokiaľ ho nemáš k SIMke - ani sa k nemu nedostaneš, pokiaľ NIE SI majiteľ a nemáš SIM kartu na svoje meno.
A za ďalšie - je trestné sa nabúravať do cudzieho mobilu.