Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hodinky Garmin Venu3 - vypadava spojenie s telefonom

Prosim vas vie mi niekto poradit. Sparoval som hodinky Garmin Venu3 s telefonom redmi9, ale stale mi medzi nimi vupadava spojenie. Kazdu chvilu mi signalizuje na hodinkach hlasku telefon pripojeny telefon odpojeny dookola. Ke jedno ci som blizko ci nie. Na hodinkach blika ikonka telefon zapojeny a odpojeny. Tym padom mi nechodia notifikacie, neviem vyhladat telefon, neviem prijat hovor... Uz som skusil asi vsetko poprestavovat podla kadejakych videi ale stale to robi...ked vsak otvorim aplikaciu garmin connect vtedy sa ihned pripoja a vsetko sa aktualizuje. Ale ked nie som priamo v aplikacii aj ked bezi na pozadi tak sa zasa zacne odpajat a pripajat. Zakazal som setrenie baterie a nepomaha nic. Aj som aplikaciu uzamkol ani tak nic. ...uz som zufaly.

Změna předmětu, původně: Hodinky a telefon. (host)

Ta aplikace musi mit na telefonu povoleny beh na pozadi. Jinak ji telefon po chvili ukonci.
Pak zalezi na tom, jak ma aplikace (v zavislosti na verzi Androidu) povoleno vyuzivani baterie.
A dal, pokud mas zapnuty sporic baterie, tak je to dalsi duvod k ukoncovani aplikace.
A naposledy, pokud mas bleutooth sluchatka a pouzivas je, tak ty maji prednost pred hodinkami.

Moc nesuhlasim, keby Android killoval appku na pozadi, co naozaj bezne robi tak by mu spojenie opat nenaskocilo, kym by appku nezapol.
Skor tam vidim problem na bt prenose, ja ked nosim na bike bt sluchatka tak sa mi stava, ze pri vystupe do kopca stracam signal a to mam telefon v zadnom vacku tricka. V urcitych polohach dokaze telo na par desiatok cm zablokovat signal tak, ze sluchatka na chvilku vypadnu.
Odporucam vyskusat sparovat s inym mobilom, to napovie viac.

Pravda je tá, že apka Garmin Connect musí bežať stále na pozadí. Ten telefón Redmi9 nie je až taký starý /2020/ - máš ho aktualizovanaý? Android, MUI ???

Podľa všetkého Ti nejaké nastavenie zabíja apku na pozadí...Skús si prejsť všetko čo sa týka automaticky spúšťaných aplikácii, šetrenia batérie...

Bohužiaľ - resp. chvalabohu :-) už nemám android, takže bližšie nastavenie, kde to presne hľadať Ti neporadím...

Určite máš pravdu, lenže on už údajne "vyskúšal všetko"...nikto nevie čo skúsil...
Či má telefón aktualizovaný - neprezradil, či skúsil reset pripojení mobilné, wifi, bluetooth..., nič sme sa nedozvedeli, iba že skúsil kadejaké návody z webu...

Určite by som odporučil znovu preinštalovať garmin connect a predtým reset bt...