Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zvuk - problem s testem loga windows

Dobry den,

potreboval bych vyresit problem tykajici se prehravani zvuku. Preinstalovaval sem Windows, vse funguje tak, jak ma, s jedinym probleme: NEJDE ZVUK. Zvukova karta je nainstalovana, zkousel sem tedy doinstalovat drivery, ale pri tomto pokusu vyskoci hlaska: software neprosel testem pro ziskani loga systemu windows. Otazka zni: co delat?:?::?: jde o: Intel 82801EB ICH5 - AC'97 Audio Controller PCI

Za odpovedi dekuji

V XP musis v nekterych pripadech povolit, ze muzes instalovat i nepodepsane ovladace. Zaezi na tm, jak je to nastavene.
Ve Spravci hardware je tlacitko Podpisy ovladacu. Pokud je vybrano (o)Blokovat nepodepsane, tak ti zadne Pokracovat nepomuze.