Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC sestava kolem 20 000

Ahoj,
po nějaké době zase chce někdo z rodiny PC za rozumnou cenu. Chtěli by aby to vydrželo 5-10 let což je jako skoro nemožné určit v dnešní době. Požadavek je hlavně aby to rozjelo hry jako Fortnite, minecraft atd. Operační systém si zajistím. Dokážete mi poradit nějakou sestavu? Když by se vybírali součástky z Alzy tak je mám bez DPH takže upřednostňuji výběr tam. Děkuji předem za pomoc.

Byl pozdní večer ­ první máj ­ večerní máj ­ byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas,kde borový zaváněl háj.
O lásce šeptal tichý mech, kvetoucí strom lhal lásky žel,
svou lásku slavík růži pěl, růžinu jevil vonný vzdech.

Chápeš, že místo skládání PC se lid věnuje šoustání?