Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr TV

Ahoj, prosím pomoc při výběru TV mezi Sony/Philips mám TV 55" TCL 55C635. Není zlá, ale co se týče sportu, tak se nedá koukat na fotbal, nebo na hokej. Pohyb je trhaný/sekaný.
Rychlejší pohyb a TV při jakémkoliv nastavení, nebo vypnutí všeho možného v nastavení neprovede žádný zázrak.
V přiložených fotkách jsem vám dal parametry všech tři TV a prosím o váš čas, která by byla opravdu s obrazem na sport nejlepší

Teď jsem našel tu 65" Sony Bravia KD-65X85L za cca 25 000,- přiznám se, že bych asi vsadil na značku Sony.
Ale pro mě je primárně TV na sporty, Fotbal, hokej, tenis a další sporty . Zase si říkám, jestli 55", nebo 65" Abych na té větší nebyl obraz rozmazanější, nebo celkově horší.