Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kam zapojit konektor ve skříni Evolveo M5

Zdar poskládal jsem nový PC a absolutně netuším kam zapojit jeden 3 pin konektor. Návod jsem prostě nenašel. Pc funguje, svítí, ventilátory se točí. Ten konektor má takovou zvláštní koncovku. Do desky se dá zapojit tuším na dvouch místech, ale nic to nedělá. Je to jakoby 4 pin, ale jeden je zavřený.

Hoj
Zdroj recenze Alza
Tak snad

Skutečně překvapivě dobrá skříň, skládání komponent zcela bez výhrad, spousta průchodek pro kabeláž i dostatek prostoru mezi příčkou a bočnicí pro uklizení nepotřebných kabelů. Ventilátory jsou zapojeny do ARGB HUBu třípinovovým konektorem, při tomto zapojení se točí na plné otáčky (1600 otáček), zejména u předního je již výrazněji slyšet proudění vzduchu přes čelní mřížku, zapojením ventilátorů přímo na základní desku, jenž si otáčky zreguluje dle potřeby chlazení, je lze znatelně utišit.

Taky jsem to tak pochopil. Asi to bude jeden z těch dvou o kterých si psal, řiditelný v UEFI (bios)
nebo oba? asi...hádám

Návod prostě není, jako ty, nenašel na tu bednu
Zadal jsem slovosled tří pin konektor...a dostal jsem se až na zelenýho, víc mě do oka netrklo

Asi bych se tím netrápil pokud všechno funguje na bedně tak jak má
Na druhou stranu je v ceně ten drátek:-Daspoň vědět na co tam je
Mám úplný tušení že tě odkážou na výrobce či distributora, protože fakticky ta bedna nemá návod a sami nebudou vědět