Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr notebooku

Ahoj,

potřeboval bych pomoct s výběrem notebooku. Nemáte někdo tip na kvalitní notebook pro kancelářskou práci a náročnou úpravu fotografií?

Požadavky:
Disk: minimálně 1 TB SSD
Win 11
Obrazovka: 15″
Cena: max. 32 000,-

Díky moc.

Tak to snáď pripojí externý monitor, nie? Inak ext. monitor by potreboval aj k stolnému PC. Takže nechápem čo sa rieši že chce notebook. Keby si mu poradil PC, tiež by som tu písal že to je nezmysel lebo bez monitoru nejde pracovať?

A čo ak áno?

Však na jasnovidce sa tu hráš ty, a píšeš "Náročná úprava fotografií a notebook? To je něco jako kulatý čtverec...", a zrejme už veštíš že chce editovať na displeji notebooku.

a ak aj nemá, tak si môže hocikedy kúpiť... ale teraz rieši notebook, nie monitor. Že jo?

Áno... pretože keby že si presne vymeníme pozície, reagoval by si presne ako ja... a zas by si tvrdil ako veštím že nemá externý monitor. :-)
Nechajme to tak... tazatel tu aj tak nereaguje, takže si tu píšeme sračky zbytočne.

pro upravy fotek se pripojim ke zdejsimu hlasu: externi monitor 27", rozliseni kolem 2500*1440px, barvy radeji 10bit, a poctiva mys.

nouzove muzes hledat 17" ntb, rozliseni podobne nebo v zoufalejsim pripade 1920*1200, s ryzenem, intely uz konecne nechme zdechnout.

supernouzove / prenosne 15" ntb jsou pro upravy fotek na nic - nevejdou se ti tam nastrojove listy a jeste ta fotka.

Díky za dotazy. Náročnou úpravou byla myšlena úprava RAW fotek v Adobe PS, LR, Luminar... a dále třeba střih 4K videa. Obecně grafické úpravy. Určitě by to mělo zvládnout i velkou externí obrazovku. Kvůli velikosti a převážení bych chtěl, aby vlastní obrazovka ntb nebyla o moc větší než 15″.