Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hbo max v nemecku cez vpn

Ahoj,
Kedysi 1 rok dozadu v nemecku hbo go nefungovalo. Potom da zmenilo na hbo max a asi pol roka az dovcera bolo funkcne. Teraz ho rozbeham (na mobile) len cez data, wifi to nenacita. Je nejaka lacna funkcna vpn appka prip. zadarmo ktora mi pomoze sledovat hbo max v nemecku?

Ďakujem veľmi pekne

Ano wifi je v nemecku a zazrakom to zase zacalo fungovat. Nemam pristup do siete neviem pozret ci je povolene stremovanie alebo nie. Kazdopadne to uz ide a snad to tak zostane. Keby nahodou nie da sa to spravit cez to vpnko nejako? Viete doporucit nejake lacne dostacujuce prip. Nejake zadarmo? Dakujem.