Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Update GPU nvidia

Zdravim , prosim o pomoc.
Mam 1080ti ovladac 442.12. Vzdy po aktualizacii na novsiu verziu mi komplet rozbije rozlisenie a nejde vratit nazad.ked dam v nvidia paneli vlastne rozlisenie 2560x1440 tak zmeni ho ale je to extremne rozmazane a skarede.neviete ako to fixnut prosim? Dakujem

kvůli mizerné domluvě systému s grafikou bych tipoval, že její ovladač byl jediný, který tazatel instaloval.
základní deska je schovaná pod ní, jde snadno přehlédnout.

buď odinstalovat současný problematický ovladač grafiky, doinstalovat chipset driver základní desky, po restartu tam dát vytoužený nový ovladač - nebo se na to vykašlat a nechat to tak.

Nie , ta grafika bola funglovica kupena na alze.jedine co ma napada je prejst na win11 ale nemyslim si ze by to mohlo pomoct, pripadne skusit este vypnut gsync.inak fakt netusim..
Kazdopadne mozno its time na upgrade..
Polubuje sa mi 4070super. Tak do tych 750eur planujem
Moja zostava 5800x3d
32GB 3600 cl15
MB msi x470 gaming pro carbon.
Kedze pouzivam seasonic 650w gold obavam sa , ze bude malo a neutiahne to alebo ma niekto skusenost ze je to oka a bude to stacit ?