Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BSOD s novým SSD

Zdravím, v notebooku PHN18-71 Predator, jsem vyměnil původní SSD za Firecuda 540 2TB jelikož počítač podporuje PCIE 5.0, původní disk jsem přesunul do druhého slotu. Nyní se stává, například při instalaci aktualizace Windows, ověřování hry na Steam, i po čase hraní, že počítač přestane reagovat a skončí to modrou smrtí kód chyby 0xc000000e. Otázka zní čím to je a jak to lze řešit? Děkuji.

Ahoj
Jaký tam máš systém. Hodil jsem to do Goo....vyhledávače a vždy to skončilo nápovědou-opravit zavádění pomocí boot media
Jenom mě to vždy navedlo na W10, myslím že i ve W11 by to tedy pomohlo

Samozřejmě opravu pouze s jedním diskem a to ze systémovým, bacha na data pokud nemáš zálohy

Koukám že to máš i vedle
https://www.zive.cz/poradna/bsod-s-novym-ssd/sc-20-cq-728859/default.aspx?consultanswers=1

Tam jsem se dostal přes Goo...

https://www.zive.cz/poradna/kod-chyby-0xc00000e-co-to-je/sc-20-cq-670103/default.aspx?consultanswers=1
https://www.zive.cz/poradna/chyba-0xc00000e/sc-20-cq-636843/default.aspx?consultanswers=1

Zkrácená, byla dlouhá, jedna z novějších
https://1url.cz/51MwR

Jsou po netu sice i další diskuse, ale pořád je to stejný i jinde
Odpovědi jsou totožné téměř na chlup-zavaděč

Systém si instaloval nebo klonoval na nový disk, jde o formát disku
Měl by si ho mít jako GPT, pravděpodobně
Což by mohlo i toto tu chybu způsobovat

Mám win11, 3x čistý reinstall a pořád stejné, oproti původnímu disku, se podle diagramu ten nový vytěžuje na 100% při určitých situacích a pak spadne, není to ovladačem, nebo není něco speciálního od Intelu pro PCIe 5.0? Starý disk pro stejně situaci jede na 13% např.

Mám win11, 3x čistý reinstall a pořád stejné...

Inštaláciu Windows 11 ste vykonali na disk Firecuda 540 2TB a druhý (pôvodný) disk so starým systémom zostal pri inštalácii pripojený. Pri inštalácii došlo k tomu, že niektoré systémové súbory Win11 sa nakopírovali na ten pôvodný(starý) disk.

1. Fyzicky odpojiť starý disk (a niekde ďaleko od notebooku si ho skryť)
2. Na jediný disk v notebooku (Firecuda 540 2TB) nainštalovať operačný systém Windows 11.
3. Nainštalovať všetky ovládače Windows 11 a nakonfigurovať si Windows podľa vlastných predstáv.
4. Až keď všetko funguje poľa vašich predstáv pripojte "původní disk do druhého slotu"