Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při UAC dialogu se otočí obraz o 90°

Když na notebooku udělám něco, co vyžaduje UAC dialog, tak se mi otočí obrazovka o 90°. Pak je to zase OK. Stává se to v případech s interním LCD i externím monitorem.
užitečná mikroaplikace Centrum nastvením mobilních zařízení hlásí Na šířku, primární. Nepomáhá ani Win+O (zkoušeno opakovaně vícekrát různými způsoby, před a po a při dialogu, z on -off do off-on)

Ne že by to byl zásadní problém, ale je to hodně divné.

Je to fakt hodne divné...bohužiaľ si neuviedol typ/výrobcu/model notebooku a ani OS na ktorom sa to deje...
Tiež by si mohol zmieniť nainštalované "vychytávky" a tuniče systému, ktoré tam máš nainštalované.

pokud máš intel GPU, tak ctrl+alt+šipka nahoru v okamžiku, kdy ti vyskočí UAC.
Nezapomeň, že UAC běží pod jiným účtem a v podstatě jde o krátkodobé přepnutí kontextu uživatelského prostředí.