Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základni deska

Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem základní desky v nějaké ceně do 2000 kč(jestli by byla nějaká), která by podporovala procesor AMD Athlon 64 X2 6400+ Díky.

nazdar,,, zalezi co od desky ocekavas,,
kolik stata konektoru pro disyky?
nejake pci sloty?
jestli mas v planu provozovat vice grafickych karet?
a podobne ,, firewire, esata , nejake vychytavky od vyrobce...

vseobecne doporucuji pro procesory AMD chipset taky od AMD nevim presne oznaceni a le najak tak to je 760,780,790 kua je toho hodne koukni na net.. hehe