Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Při spuštění Win10 se mi objeví obraz z minule aplikace.

Mám ntb Lenovo a win10. Vložil jsem do mechaniky CD se snímky. Snímky jsem přehrál, udělal snímky obrazovky a tyto snímky jsem uložil a následně vytisknul. Poté jsem program na cd ukončil a cd vysunul z mechaniky. Nicméně nyní při spuštění Win 10 se mi vždy objeví jeden snímek z již vyjmutého CD, který nejde smazat. Potřebuji se ho zbavit, ale nevím jak. Děkuji za pomoc.

Řešení:

CD se snímky myslíš soubory typu "foto" ??

Přehrál, myšleno "překopíroval" do PC ?

Z čeho a proč si vytvářel snímky obrazovky?
Uložil a vytisknul. Jen, jinak to nešlo?

Foto nebo jakýkoli jiný obrázek jde tisknout přímo

Program na CD, ty jo, jaký? Prvně píšeš CD se snímky a teď je to program.

Ten snímek co se objeví je na ploše? celé? nebo jen nějaký náhled?

Zkus to rozepsat nějak, já to nechápu a asi je nás víc

Jsou to snímky z rentgenu. Přes snímky obrazovky jsem je vytisknul. to vše OK. Bohužel jeden je furt v počítači a to na celé ploše.
Já to rozepíšu. Zapnu notebook, naběhne logo "LENOVO" po chvíli nějaký obrázek a pak by měla naskočit plocha s pár ikonami aplikaci. Bohužel ale naskočí ten snímek z rentgenu. Nejde s nim hnout. Ani zavřít, ani smazat. Na nic nereaguje. Jedině ho přeskočit, např. Kliknul na nějakou aplikaci z hlavního panelu. Já používám vyhledavač GOOgle.

Je to snažší než si myslíte, stačí omylem kliknout na nastavit jako pozadí plochy, což některé aplikace mají tak, že se na to omylem klikne snadno (kromě irfan i prohlížeč fotografií windows). Musím zaklepat, už se mi to dlouho nepovedlo, ale jinak se taky "čuduju" jak je to snadné (navíc na to člověk přijde právě až po dalším startu, plocha je normálně překrytá oknama).