Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak je na tom výkonově notebook?

Ahoj zajímalo by mě jak je na tom výkonově v dnešní dobe tento notebook co se týká her, a zvládne ješte nejaké hry do budoucna co vyjdou?

AMD Ryzen 7 4800H - 8 Jadro / 16 vlaken, @ 4.4 ghz
32 GB RAM DDR4
GeForce RTX 3050TI OC ver 95W
SSD Samsung EVO 980 1TB
144hz display 250NITS
Na procesoru a GPU je od výrobce aplikován Liquid Metal (Tekutý kov) takže přehřívaní ani nic podobného nehrozí, a je vyčištěn.

Děkuji.

o nicem takovem se nebavime - byl jsi liny uvest typ nebo odkaz.

je takova moda i u tzv "hernich" ntb, coz tvuj 3050 dava jen s odrenyma klavesama, delat je pod 2cm a tam se toho chlazeni moc nevejde.
mas tam sice energeticky efektivnejsi cpu, bohuzel vetsinovy vyrobce intel ma smlouvy s vyrobci ntb, ze pokud chteji dostat jeho procesory (amd nema kapacitu), musi ty lepsi grafiky nechat pro nej.
takze na tebe vysla netopiva nevykonna 3050.

edit: malym notebukem myslim do 15"
kdyz to ma byt vykonnejsi delo, ucinnejsi chlazeni se ti vleze do 17" ntb.
disk, procesor ani wifikarta v tom nejsou vetsi, jen baterka a chlazeni.