Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak opravit soubor PST v Outlooku, Win 10, OFFICE12

doručená pošta se přestala zobrazovat s hláškou že v souboru Users … Outlook.pst byly zjištěny chyby. Při pokusech o opravu dle Nápovědy nástrojem Scanpst.exe po zadání PST nebo OST progrm hlásí, že ani jeden z těchto souborů neexistuje. Přitom u serveru jsou všechny doručené pošty bez poškození. Bylo by však složité pracovat s poštou jen přes server, jak mám tedy vrátit celou složku pst do počítače? Podezírám, že k závadě došlo při aktualizaci programu Ccleaner s opravou některého políčka při nastavení. Mohli byste mi, prosím, poradit?

nevim jak rozsahlou postu mate. ostatne nikdo vam nebrani se na podivat primo po prihlaseni na seznam (nebo obskurnejsi volny, gmail asi nemate).
tam zkusit, jestli by nestacila posta primo v prohlizeci = bez zbytecneho outlooku.

kazdy ma jine potreby, me posta v prohlizeci uplne staci.
ovsem mi oblibeni duchodci nutne potrebuji preposilat dezinformacni maily, vsechny s prilohami a tam je posta v prohlizeci neprakticka. (vim ze je vam hafo let)
cili zalezi na vasem zpusobu pouziti.

az nakonec k dotazu:
sice se daji vygooglit / vyseznamovat ruzne historicke navody, otazkou je, jestli plati i pro dnesni postu ve w10.
tak moment: podle wikipedie je office12 = prehistoricky off2007, tak to neni dobry napad provozovat pod w10.

jo a chodite sem taky hafo let. za tu dobu uz jste si mohl precist, ze ccleaner je zbytecny program, ktery nedela nic uzitecneho.
aby predehlal primitivni funkci "vycisteni disku", kterou uz mate od win7+, tak obcas snazive smaze / poskodi co nema, podobne jako falesne generatory antivirovych hlasek avg/avast.

cili prvni vec: odinstalujte to cc svinstvo.
mame ve firme snad tisic pc, na zadnem z nich cc vec - a kupodivu normalne fungujeme.

jestli chcete moderni ms office, kompatibilni s w10, pak je minimem off2013, dal se koupit ve vyprodejich.

anebo alternativni office, nemam v nich prehled, libre office je zivy a free, vic by poradil ujo google.

a misto tupeho outlooku2007 prejit bud na obycejnou postu ve w10, anebo na webove prihlaseni pres prohlizec, jak uz jsem psal k vyzkouseni.

1. nepoužívat CCcleaner a ani jiné shity.
2. opravdu je řeč o PST souboru, nebo OST souboru? (PST se používá při práci s POP3/IMAP, naopak OST s Exchangem, případně u Exchange je PST archivní část pošty)
3. soubor Users...Outlook.pst skutečně neexistuje, to ti mohu garantovat. :-)