Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program pro zachycení obrazu a zvuku na PC

Zdravím všechny,

poradíte mi někdo prosím nějaký software, kterým si mohu na PC nahrávat to, co na ploše dělám a k tomu zaznamenat zvuk z mého mikrofonu? Jde mi o to, že potřebuji udělat video návod, kdy budu nastavovat jeden program a k tomu bych rád zaznamenal můj slovní doprovod.

Předem moc děkuji všem za tipy na aplikaci!

Stačí kliknout na úvodní stránce na Pomoc/Help:

https://obsproject.com/cs/help

Hned první FAQ:

Is OBS really free?

Absolutely! OBS is open-source software developed by volunteer contributors around the world in their free time. OBS is distributed under the GPLv2 license. The summary of the license is that OBS is free for anyone to use, for any reason. Other developers can use the OBS code in their own projects as long as they obey the guidelines set forth in the GPLv2 license. OBS has no watermarks or other limitations and can be used commercially with no restrictions.

Já vím, je to těžký...

Mně se velmi osvědčila Camtasia, která není free a do obrazu dává watermark, ale má obrovzké možnosti v editaci, doplňování všelijakých symbolů a nápisů do obrazu atd., a také export videa do různých formátů.
Lépe je opravdu namlouvat komentář spolu s akcí na obrazovce, nežli dodatečně, kdy se člověk musí trefovat do obrazu.