Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde je tady ta ikona, že přispívám přes Patreon? Mám nejvyšší tier, ale ikonu nevidím ...

Mám připravenou hromadu dotazů, tak bych logicky rád, aby se jim dostalo co nejvyšší publicity, že :-)

Edit: Ahaaaa, to je ta miniaturní takřka neviditelná ikonečka na detailu dotazu? Myslel jsem, že to bude nějaká ikonka na seznamu dotazů. Pokud něco nechápu špatně, tak v stávajícím stavu je to dost k ničemu, co myslíte? To žádnou pozornost nepřitáhne ...

Děkuji

Jinak ještě poznámka, mělo by to pozitivní efekt i pro Poradnu jako takovou, pokud by třeba někdo z odpovídajících neměl tolik času, tak by viděl, které dotazy může třeba zatím přeskočit, aby se třeba nemusel probírat dotazy typu "Nemám v android telefonu gmail, asi potřebuju jiného provvidderra", a tak podobně :-)

Tohle bude složitý. Na jednu stranu tě úplně chápu a výměnou za podporu bych taky čekal, že dostanu víc prostoru, větší péči. Na druhou stranu tak, jak to popisuješ, poradna nikdy nefungovala, takže ni není jak tenhle prioritní model napasovat. Ta spoléhá na dobrou vůli lidí, kteří ve svém volném čase tráví čas odpovídáním. Stojí je to desítky, stovky, tisíce hodin času a nekoupí si za to ani kafe. Poradna z toho má návštěvnost a obsah, přispívající vůbec nic. No a po člověku, který něco dělá z dobré vůle pro dobrý pocit ve svém volném čase a nemá z toho vůbec nic nemůžeš chtít, aby nějaké dotazy přeskakoval a věnoval se přednostně jiným. To není placená technická podpora z Indie, která musí všem odpovědět, jede podle ticketů a priorit a bude vždycky odpovídat, na co chce. Pravděpodobně na témata, která mu jsou blízká.

Musím říct, že tohle je hluboké, ale opravdu hluboké nedorozumění ...

Zaprvé, spíše na okraj, jsem rozhodně neříkal, že vyžaduji, aby někdo něco přeskakoval, ale pouze "pokud by neměl tolik času", "zatím" atd. Čili reaguješ na něco, co jsem nenapsal.

A zadruhé, v popisu plánů podpory se píše $2 ikona, $10 soukromé poradenství. Já chci ikonu za $10 (mimo jiné proto, že chápu, že soukromé poradenství za $10 je absurdní nesmysl), a stejně je to big problem :-)

Ale nešť :-)

No, já koukám tady na inzerát "Podpořte nás" vpravo nahoře

$2 - Ikona patrona na poradně
$5 - Poradna bez reklam
$10 - Soukromé poradenství

kde ikona (o kterou mi z důvodu přitáhnutí co nejvíce pozornosti jde především ) je již v nejnižším tieru za cca 50 Kč, ale já mám ten nejvyšší za cca 280 Kč ... Ale nijak do hloubky jsem to nestudoval.

cože, to reaguješ na mě? ty bereš tento komentář jako posměch?
jak to slušně říct - na tebe se asi nesmí vůbec mluvit, nebo používat jen předem schválené věty. to nemáš moc radostný život.
nechceš se raději projít? venku je pěkně.

Ahaaaa, to je ta miniaturní takřka neviditelná ikonečka na detailu dotazu?

To není neviditelná ikonečka - má cca 5x5 mm! Připadá mi to jako japonská vlajka v negativu. :-D
Velikost ikonky určitě poroste s délkou a výší příspěvků. Takže nezoufej a přispívej.