Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde stáhnout Windows 11 22H2?

Zdravím všechny,

prosím nevíte někdo zda se dá ještě někde stáhnout Windows 11 22H2? Ideálně .iso soubor. Všude se mi daří najít pouze 23H2. Potřebuji to kvůli vyzkoušení funkce jednoho konkrétního software, který mi pod 23H2 neběží ale měl by běžet pod 22H2

Díky za tip.

Změna předmětu, původně: Windows 11 22H2 (host)
Změna kategorie, původně: Software (host)

Ano rieši opačne, ale naozaj je to v tomto prípade fuk, pokiaľ neprezradí o aký sw a akú funkciu sa jedná:

Potřebuji to kvůli vyzkoušení funkce jednoho konkrétního software...

potom by to mohol byť nejaký špecifický problém vývojára sw tej tajnej funkcie...